×     صفحه خانه     محصولات        اکسیس           دوربینهای تحت شبکه              دوربین های اسپید دام              دوربین های باکس              دوربین های بولت              دوربین های دام              دوربین های مداربسته فشرده              دوربین های مداربسته 180 درجه              دوربین های مداربسته 360 درجه              دوربین های ماژولار           تجهیزات ضبط تصاویر           سیستمهای صوتی           رادارهای امینتی           کنترل های دسترسی           لوازم جانبی              آداپتور POE              Joystick              Clear Domes              Installation Tool              Axis Mounts           کاتالوگ مقایسه محصولات        نرم افزار مایلستون        حصار الکتریکی     راهنمای مشتریان     مقاله و آموزش     اخبار اکسیس     درباره ما        ارتباط با ما
1396/04/29 - 13:17
آیفون تحت شبکه اکسیس مدل AXIS A8105-E

آیفون تصویری شرکت اکسیس Axis

آیفون تصویری و تحت شبکه شرکت اکسیس Axis

کنترل مستقیم درب ورودی ها در یک ساختمان توسط یک سیستم هوشمند همیشه نیاز بوده که شرکت اکسیس Axis به صورت کاملا حرفه ای به آن پرداخته است .

کنترل کننده های درب شرکت اکسیس  Axis توانسته به صورت ترکیبی از سه پارامتر مهم به خوبی در یک محصول بهره برداری کند که شامل :

  • تحت شبکه بودن
  • هماهنگی با سیستم نظارت تصویری و قابلیت ضبط تصاویر از روی آنها
  • کنترل ورودی از راه دور و باز کردن درب بدون در نظر گرفتن محل شما در زمان باز کردن درب.
  • استفاده به صورت روکار یا توکار بر روی دیوار
  • استفاده از لنز 180 درجه بر روی دستگاه

این محصولات یک مکمل مناسب برای نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری خود را ایجاد می کنند و به حفظ امنیت محل شما بصورت 24 ساعته و در تمام طول هفته کمک خواهد کرد.

 

با AXIS A8105-E ارتباطات واضح نظارت تصویری با کیفیت بالا و کنترل ورودی از راه دور راحت را در یک سیستم یکپارچه نظارتی خواهید داشت .

شما می توانید ببینید، صحبت کنید، شناسایی کنید، و سپس درب را به بازدید کنندگان به طور مستقیم یا از راه دور از هر کجا که هستید، باز کنید.

برای انجام این کار می توانید از تلفن همراه خود، تلفن IP یا سیستم مدیریت تصویر (VMS) استفاده کنید.

از قایلیت های این سیستم می توان به کیفیت تصویری HD 1080p و WDR Forensic دوربین این آیفون تصویری شرکت اکسیس Axis اشاره کرد.

آیفون تصویری شرکت اکسیس دارای تکنولوژِی Axis’ Zipstream نیز می باشد که در جهت کم کردن پهنای باند بر شبکه بسیار قابل ملاحظه هست .