مزایای استفاده از نظارت تصویری در تجارت‌های کوچک
یکشنبه بیست و هشتم مهر ماه 1398  (10:54)

صاحبان مشاغل کوچک به سختی کار می‌کنند. قبل از همه در محل حاضر شده و بعد از همه شرکت را ترک می‌کنند، آنها اغلب کار خود را به خانه می‌برند تا بتوانند شغل خود را تا حد امکان موفق‌تر کنند. به همین دلیل، بسیاری از دارندگان مشاغل تعطیلات خود را به خوشگذرانی سپری نمی‌کنند و وقتی این کار را می‌کنند، بیشتر وقت را نگران نحوه انجام کار در غیاب خود هستند. نگرانی عمده آنها میزان ضرر و زیان است و از بین رفتن اموال و اثرات مخرب آن می‌تواند تاثیر زیادی بر مشاغل کوچک داشته باشد. بنابراین، راه حل‌های امنیتی حرفه‌ای مانند نظارت تصویری باید از اولویت‌های اصلی آنها باشد.

یکی از راه حل‌هایی که به طور موثر میزان ضرر و زیان آنها را کاهش می‌دهد نظارت ویدیویی است. با این وجود، یک تصور غلط رایج مبنی بر گران بودن سیستم‌های نظارت ویدئویی وجود دارد. در حقیقت، راه حل‌های مناسب و با کیفیت بالا، با قیمتی نسبتا ارزان وجود دارند که برای نصب و اجرا به تنظیمات زیادی احتیاج ندارند و شما می‌توانید از نمایندگی axis آنها را تهیه کنید.

تقریبا همه راه حل‌ها با وسیله‌ای برای دسترسی به فیلم، چه زنده و چه ضبط شده، از راه دور با تلفن هوشمند یا لپ تاپ ارائه می‌شوند. در دنیای "همیشه آنلاین" که تلفن‌های ما توانایی متصل شدن به سیستم‌های مختلف را دارند، یک سیستم امنیتی باید به آسانی قابل دسترس باشد. در اینجا توضیح خواهیم داد که چگونه نظارت ویدیویی می‌تواند بسیاری از موضوعات مرتبط با ضرر و زیان را هوشمندانه‌تر برطرف کند.

بررسی حوادث با نظارت تصویری

سیستم‌های نظارت تصویری با کیفیت بالا و با پوشش قوی به صاحبان مشاغل کوچک اجازه می‌دهند تا به عقب برگردند و حوادث را پیدا کنند تا اتفاقات مخرب را شناسایی کنند. به عنوان مثال، اگر چیزی از یک فروشگاه خرده فروشی گم شده باشد، بررسی فیلم‌ها نشان می‌دهد که دقیقا چه اتفاقی افتاده و احتمالا چه کسی عامل آن بوده است.

سیستم‌های نظارت تصویری همچنین از نقطه نظر مسئولیت می‌توانند با ارزش باشند. ادعاهای شایعه برانگیز اغلب رایج هستند، اما گاهی اوقات کاشف به عمل می‌آید که نادرست هستند. بدون تایید فیلم برای تایید ادعاها، چنین حوادثی می‌توانند بعضا پرهزینه باشند.

نمونه‌های دیگر می‌تواند مشتریانی باشند که ادعا می‌کنند دچار کمبود شده یا تامین کننده‌ای که ادعا می‌کند سه مورد را تحویل داده است اما فقط دو مورد در انبار موجود است. به جای هدر دادن وقت برای شمارش پول یا بحث در مورد آنچه تحویل داده شده است، صاحبان مشاغل کوچک می‌توانند به سادگی فیلم‌های ویدئویی را بررسی کنند تا مشخص شود که چه کسی راست می‌گوید.

ورود به محل

برای دارندگان مشاغل کوچک که دارای سیستم نظارتی هستند، تعطیلات در واقع می‌تواند آرامش بخش باشد. به جای نشستن در ساحل و نگران بودن در مورد مشاغل خود در حالی که در سفر هستند، یک مالک می‌تواند از تلفن هوشمند خود برای مشاهده از راه دور فیلم زنده یا ضبط شده استفاده کند. این آرامش خاطر بسیار ارزشمند است. علاوه بر این، اگر اتفاقی رخ دهد، به صاحب مشاغل اطلاع داده می‌شود و می‌توانند فیلم‌های ویدئویی را از طریق برنامه بررسی کرده و منبع مشکل را پیدا کنند.

آموزش و کارکنان

نظارت تصویری می‌تواند به شما اطمینان دهد که کارکنان ضمن حفظ سطح مطلوب عملکرد، از سیاستهای تعیین شده پیروی می‌کنند.

صاحبان مشاغل کوچک اگر ببینند که کاری به درستی انجام نمی‌شود، می‌توانند از ویدئوها برای اهداف آموزشی استفاده کنند. آنها می‌توانند با کارمندان خود فیلم‌ها را مرور کنند و رویه‌های مناسب را توضیح دهند، تکنیک‌های مناسب را نشان دهند یا کارمندان را برای یک کار خوب آماده کنند.

بررسی ویدیو می‌تواند زمان‌های کار و استراحت را برای تعیین سطح بهینه کارکنان نشان دهد. این به بهبود تجربه مشتری و به طور بالقوه افزایش سودآوری کمک می‌کند.

امنیت سایبری

تولید کنندگان معمولا برای محافظت از دوربین در برابر بدافزارها و نفوذهای غیرمجاز، سیستم عامل خود را به روز رسانی می‌کنند. اگر فقط به یک دستگاه ناامن در یک سیستم داشته باشید، تمام دستگاه‌های دیگر می‌توانند آسیب پذیر باشند. با بررسی و به روزرسانی سیستم‌های عامل که معمولا در دستور کار روزانه نیست، جای تعجب نیست که اغلب به روزرسانی‌های مهم نادیده گرفته شوند.

سیستم‌های ویدیوی پیشرفته امروزی به راحتی قابل به روزرسانی هستند، که به حفاظت مداوم سیستم شما کمک می‌کنند. سایر سیستم‌ها با قابلیت به روزرسانی خودکار در دسترس هستند، این به شما کمک می‌کند تا فشار موجود بر روی صاحبان مشاغل کوچک را از بین ببرید و دائما به روزرسانی‌های مورد نیاز را به آنها یادآوری کنید.

یک راه حل پایدار

تنها تعداد محدودی از مزایای سیستم‌های نظارت تصویری وجود دارند که به صاحبان مشاغل کوچک ارائه می‌شوند. داشتن دوربین مناسب برای محیط مناسب بسیار حائز اهمیت است. به عنوان مثال، دوربینی که در قسمت پشتی یک شرکت قرار گرفته است، باید محدوده دینامیکی گسترده‌ای برای مقابله با تغییر سطح نور در طول روز داشته باشد. دوربینی که برای نظارت بر معاملات مورد استفاده قرار می‌گیرد، باید وضوح بالایی را برای شناسایی شماره قبض ارائه دهد.

راه حل‌های امروزی مقرون به صرفه، آسان و انعطاف پذیر هستند که برای نظارت بر عملیات از هر نقطه و هر زمان مناسب هستند و به صاحبان مشاغل کوچک این امکان را می‌دهند که باهوش‌تر عمل کنند و امنیت کسب‌وکار خود را حفظ کنند.

  
می پسندم (0)   |   

اطلاعات تماس

  تهران،خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان دستگردی(ظفر غربی) - خیابان ناصری-برج کیان - طبقه 15
  آدرس روی نقشه گوگل
  09352451357
  41406281
  42694902
  info@Camcenter.ir

ارتباط مستقیم با کارشناسان

راهنما و سئوالات متداول