درباره ما

معرفی شركت و فعاليتها :
مجموعه اکسیس سنتر ایران، شركت دانایی محور و یكی از شركتهاي با تجربه و پيشرودرعرصه الكترونيک،اتوماسيون، ابزار دقيق، فناوري اطلاعات و سيسمتهاي نظارت تصویري ميباشد كه با هدف ارائه رهيافتهاي جامع و خدمات تخصصی در زمينه شبكه هاي كامپيوتري، اتوماسيون صنعتی و سيستم هاي هوشمند سازي و نظارت تصویري از تلفيق دانش آكادميک با آخرین فناوریهاي روز و انتقال تكنولوژي و بومی سازي آن، ازاین فناوري در جهت اعتلاي سطح علمی كشور تلاش می نماید.

با توجه به تجربيات این شركت در دانش مهندسی الكترونيک و IT و با درك جایگاه و اهميت امنيت اطلاعات در طراحی معماري گسترده فناوري اطلاعات در حال حاضر اکسیس سنتر ایران فعاليت خود را معطوف به راه حل هاي جامع اتوماسيون و IT نموده است و در این راستا با ارائه راه حلها و خدمات جامع و متعدد به شركتها وسازمانهاي كشور به آنها كمک می كند تا بتوانند از دارایی هاي اطلاعاتی ارزشمند و حياتی خود در برابر انواع تهدیدات امنيتی حفاظت كنند.


اکسیس سنتر ایران داراي نمایندگی فروش و ارائه راه حل هاي تخصصی ازشركتهاي Axis communication  سوئد كه یكی از برترین توليد كنندگان دوربين هاي تحت شبكه ميباشد وراهکارهای تخصصی شركت Milestone Systems دانمارك که بهترین توليدكننده نرم افزار مانيتورینگ می باشد.

 

شرکت های همکار با ما
 مجموعه اکسیس سنتر ایران در با شركتهایی از جمله Cisco ,Siemens ,Motorolla , Axis communication , Milestone Systems ,. . . به عنوان طراح و ارائه تجهیزات اصلی در ایران همکاری می نماید.

 

ماموریت :
هدف محوري شركت استفاده از دانش فنی و آكادميک و بكار گيري آخرین فناوري هاي روز جهت كمک به شركتها و سازمانهاي كشور در كاربرد و بهره برداري صحيح از دانش نوین فناوري اطلاعات می باشد.

 

فناوري اطلاعات تأثير عميقی بر زیر ساخت هاي اجتماعی و اقتصادي اكثر جوامع داشته و بهره برداري از این بخش از دانش مهندسی در توسعه و پيشرفت این جوامع تحولات چشمگيري ایجاد نموده است. در این ميان جوامع وسازمان هایی در آینده موفق خواهند بود كه بتوانند از فرصتها و امكانات فناوري اطلاعات در زمينه هاي مختلف به بهترین وجه استفاده نمایند .

 

چشم انداز :
چشم انداز و آرمان اکسیس سنتر ایران آن است كه بعنوان تواناترین پایگاه تخصصی دانش مهندسی و مجرب ترین مركز مشاوره و اجراي خدمات مهندسی كشور و پيشگام در ارائه آخرین تكنولوژیهاي نوین فناوري اطلاعات براي گسترش دانش فناوري اطلاعات در جامعه تلاش نموده و ضمن همكاري با دانشگاهها وموسسات علمی در اجراي پروژه هاي زیر ساخت كشور, همچون پلی , ارتباط دهنده نيازها و در خواست هاي جامعه به مجریان و كارفرمایانی باشد كه سعی دارند با بهره مندي از فناوري نوین اطلاعاتی پروژ ه هاي مهندسی كشور را به بهترین نحو هدایت و راهبري نمایند.

اطلاعات تماس

  تهران،خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان دستگردی(ظفر غربی) - خیابان ناصری-برج کیان - طبقه 15
  آدرس روی نقشه گوگل
  09352451357
  41406281
  42694902
  info@Camcenter.ir

ارتباط مستقیم با کارشناسان

راهنما و سئوالات متداول