×     صفحه خانه     محصولات        اکسیس           دوربینهای تحت شبکه              دوربین های اسپید دام              دوربین های باکس              دوربین های بولت              دوربین های دام              دوربین های مداربسته فشرده              دوربین های مداربسته 180 درجه              دوربین های مداربسته 360 درجه              دوربین های ماژولار           تجهیزات ضبط تصاویر           سیستمهای صوتی           رادارهای امینتی           کنترل های دسترسی           لوازم جانبی              آداپتور POE              Joystick              Clear Domes              Installation Tool              Axis Mounts              PoE Extender           کاتالوگ مقایسه محصولات        نرم افزار مایلستون     راهنمای مشتریان     مقاله و آموزش     اخبار اکسیس     درباره ما        ارتباط با ما

قابل فروش

AXIS D2110-VE Security Radar

پوشش و امنیت قوی
این دستگاه با پوشش افقی 180 درجه حفاظت از ناحیه ای وسیع را ممکن می سازد. این دستگاه می تواند افراد را در فاصله 60 متری (200 فوت) و وسایل نقلیه تا 85 متری (280 فوت) را تشخیص دهد.
علاوه بر این ، قابلیت همزیستی هوشمند امکان استفاده از رادارهای متعدد نزدیک به هم را می دهد. به عنوان مثال ، امکان نصب دو رادار پشت سر هم برای پوشش کامل 360 درجه وجود دارد که به شما امکان می دهد وسایل نقلیه را در مساحت بیش از 22000 متر مربع تشخیص دهید.
این دستگاه با تراشه Axis نسل جدید ، دارای ویژگی های امنیتی پیشرفته ای است تا از دسترسی غیر مجاز جلوگیری کرده و از سیستم شما محافظت کند.
برای آرامش بیشتر این دستگاه شامل تشخیص ضربه و دستکاری است ، بنابراین در صورت تلاش برای دستکاری در رادار می توانید مطلع شوید.


مشخصات فنی این دستگاه به این شرح است :
1- Extensive 180° area coverage
2- Built-in analytics
3- Low false alarm rate 24/7
4- Smart coexistence functionality
5- PoE-out to power additional devices
کاتالوگ کالا

مشخصات فنی

ویژگیهای فنی این کالا را در جدول زیر دنبال نمایید

این کالا را پیشنهاد می کنم :

(0)
(0)

اطلاعات تکمیلی

کالاهای مشابه ، لوازم جانبی ، هشتگهای مرتبط این محصول را در این بخش ببنید

هشتگهای مرتبط

#اکسیس

#دوربین مدار بسته

#نقطه کور

#بولت

دیدگاه کاربران

نظرات خریداران یا استفاده کنندگان این کالا

نظری برای این کالا ثبت نشده است..

راهنمایی و پشتیبانی

دسترسی به کلیه ابزارهای پشتیبان خریداران